24 Haziran Pazar günü saat:18:00’de başlayan İstanbul anadolu yakasındaki pendik ilçesinde  düzenlenen Ebmas Wing Chun Semineri tamamlandı.

Ebmas kurucusu Dai Sifu Emin Boztepe 24 Haziran pazar günü anadolu yakasındaki pendik’teki başmerkez  sport class‘ta verdiği seminerde Wing chun konusunda bizi bir basamak daha yukarı taşıdı.Seminere Bahçelievler Yayla okulu olarak öğrencilermiz ile birlikte diğer okullardan da katılan öğrencilerinde seminere katılımı oldu.

Dai Sifu Emin Boztepe seminerde öğrencileri seviyelere göre ayırırak tek tek ilgilendi.Seminer de çalışılan tekniklerin detaylarını göstererek eksiklerimizi tamamlamaya da büyük etkisi oldu.

Ayrıca  Bahçelievler Yayla okulumuzdan Eğitmenlerimden Sihing Berkay Aycan 9. Seviye ve Asistanlarımdan Sidai Gürkan Minaz 7.Seviye Testine başarılı bir şekilde tamamlayarak bir üst seviyelerine geçiş yaptılar.Seminerin sonunda Ebmas kurucusu Dai Sifu Emin Boztepe Wing Chun ile ilgili yaşadığı tecrübelerini anıları bizlere aktararak bizlere ışık tuttu.

Seminer bitiminde Seviye testine giren öğrenci sertifika dağıtımı yapılarak toplu fotoğraf çekimi yapılarak semineri mutlu bir şekilde tamamladık.

Ebmas Wing Chun Yayla okulmuzdan Sihing Berkay Aycan ve Sidai Gürkan Minaz Dai Sifu Emin Boztepe İle hatıra Fotoğrafı