GM.Emin Boztepe ile Dizi oyuncusu Evrim Solmaz

Ebmas denilince akla ilk gelen GM. Emin Boztepe tarafından 50 Ülkede 600den fazla okulları bulunan Bilimsel Gerçekçi kendinizi Wing Tzun & Escrima ile  en iyi şekilde korumayı öğreten büyük bir orginazasyon gelmektedir.Birçok sinema ve dizi oyuncularında  eğitim aldığı büyük bir orginazasyon.

Bayanların günden güne kendilerini en kolay pratik şekilde öğrenebilcekleri kendilerini tehlikeli saldırılara karşı savunmak için Wing Tzun’u seçmektedirler.

Neden Wing Tzun?

Wing Chun ile alakalı geniş bilgi için Wing Chun Nedir? alakalı linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Wing Tzun teknikleri bir bayan kungfu ustası tarafından meydana getirilen gösterişsiz sade amaca yönelik insan vücudunun belli hasas noktalarına karşı yapılan tekniklerini vücudunun her bir bölgesini mesafeye göre kullanabilme becerisine ulaştıran bir Savaş Sanatıdır.Ayrıca reflekse dayalı savaş sanatıdır.Reflekslerin vücut otomasyona dönüşebilmesi için her derste size verilen tekniklerin çokça tekrar ederek bilinçaltına yükleme yaparak düşünmeden yapabilme becerisine ulşatırmaktadır (burda sabır çok önemli!!!)

WİNG CHUN GRUP DERSTE EĞİTİM İÇERİĞİ

Haftasonları Sadece Bayanlardan oluşan belli saatte Eğitmen Dai Sihing Aşkın Altan tarafından verilmektedir.Derste ilk vücudun ana temel kol karın ve bacak kaslara yönelik aerobik ve anaerobik üzerine egzersizler ile başlayıp temel wing chun form tekniklere dayalı darbe yastığı programları çalıştırılır.Başlangıç seviye wing chun uygulama programlarını partnerleri ile çalışmaktasınız.Bu uygulamalar sokakta dışarda size gelen  saldırıların senoryalarını inceleyerek vuruş açılarını tekrar ederek herzaman kendinizi savunmayı hazırlar.

WİNG CHUN’da İlerleme süreci!!

Wing Chun da seviyeler ile ilermektesiniz.Başlangıç için 12 tane öğrenci seviyelerden oluşmaktadır.Herbir seviyeyi bitirme süreci ortalama 3 ayda bir Ebmas Wing Tzun seminerlere katılarak seviye testinden geçersiniz, bir sonraki üst seviyeye başlayarak wing chun tekniklerinizi geliştirmeye ve özgüveninizi  arttırmaya devam edersiniz.

NEREDE DERS VERMEKTEYİZ?

Wing Chun Bayan Grub Dersi Haftasonu Bahçelievlerde Metro,Metrobüse ve Alışveriş Merkezine 5 Dk. yürüyüş mesafisinde kolayca ulaşabilceğiniz Yayla UEFA Kupası Meydanındaki bulunan spor salonumuz Fitness Park‘ta Wing Chun ve Filipin Kökenli Savaş Sanatı olan Escrima dersleri vermekteyiz.