50 den fazla ülkede yüzlerce okul.Modern,bilimsel, pratik eğitim

WİNG TZUN GRUP DERSLERİ

Wing Tzun grub derslerimiz çalışma alan genişliğine göre minimum 3 kişi maximum 10 kişi ile çalışma alanımız bulunmaktadır.Grup dersinde Eğitmenler gözetiminde öğrenciler sadece partnerleri ile çalışmaktadır.

WİNG TZUN GRUP DERSE KİMLER KATILABİLİR?

Wing Tzun grup derslerimiz herkese açıktır.Başka branşlarda da deneyimi olanın belli süreden sonra adatpe olabilir rahatlıkla çalışabilirsiniz.Wing Tzun grup derslerimiz erkek kadın ayırt etmeden karma olarak ders yapmaktayız.

GRUP DERSLERİNE BAŞLAMA SÜRESİ!

Wing Tzun grub derslerimiz Başlangıç,orta ve üst seviyede olan öğrenci çalışma programları bulunmaktadır.Her bir öğrenci gurp dersi içinde kendi seviye programına göre ayrılmaktadır.Böylece ilk ders katılımı için istediğiniz an başlangıç seviyeden başlayabilirsiniz.

WİNG TZUN GRUP DERS İÇERİĞİNDE NELER ÇALIŞILIR?

Wing Tzun Grup ders içeriği genel olarak ısınma hareketleri ile başlatıyoruz.Wing Tzun Seviyelere göre Form çalışması ardından darbe yastığında temel teknik ve güç çalışması yapılır.Daha sonra  self defense uygulamaları ve wing tzun seviyelere ayrılarak Wing Tzun programlarının uygulamalarını  karşılıklı partnerli çalışması yapılmaktadır.

Her derste ayrı bir konsept üzerine birbirini tamamlayan yeni teknikler ekleyerek seviyelerinde ilerlemesini sağlıyoruz.Ayrıca ders içerisinde çalışılan konsept içeriği ile alakalı Tez sunumu Eğitmenler ve Eğitmen adayları tarafından uygulamalı anlatım yapılmaktadır.

WİNG TZUN GRUP DERSLERİNE NASIL KAYIT OLUNUR?

Wing Tzun derslerine kayıt olabilmek için Eğitmen ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.